آرایش کره ای همراه با تصاویر

[ad_1]

korean makeup like 1 آرایش کره ای همراه با تصاویر

آرایش کره ای

اصول و نکات آرایش کره ای

آرایش زنان و دختران کره ای اغلب ملایم و به رنگ روشن است، در صورتیکه چشم های پف دار و پوست سفیدی دارید آرایش به سبک کره ای برای شما مناسب است.

آرایش ملایم مانند کره ای ها

آرایش کره ای ها خاص و به رنگ روشن است به گونه ای است که شاید شما هم علاقه داشته باشید یک دفعه به سبک کره ای آرایش کنید، بیشتر کره ای ها پوست سفیدی دارند و هرگز تلاش نمیکنند با آرایش پوست شان را غلیظ و برنزه کنند آن ها چشم های بادامی و پف دارشان را به گونه ای آرایش می کنند که بسیار زیبا میشوند.

کره ای ها عقیده ای به آرایش تیره ندارند و سعی می کنند با آرایش ملایم زیبایی خود را کامل کنند، آرایش به سبک کره ای این روزها طرفداران زیادی دارد و خیلی از دخترخانم ها علاقه مندند مثل کره ای ها آرایش کنند.

آرایش چشم مانند کره ای ها برای تک پلکی ها

درصورتیکه از آن دسته دخترانی هستید که مدل و حالت چشم هایتان مثل بیشتر خانم های کره ای تک پلکی است می توانید از این مدل آرایش زیبا استفاده کنید و از شیوه های آرایش ویژه آرایش چشم تک پلکی استفاده کنید.

موقع استفاده از این نوع آرایش برای چشم های تک پلکی، سایه چشم را تا استخوان ابروها بالا ببرید و برای زیبایی بیشتر از مژه مصنوعی استفاده کنید.

از دیگر خصوصیت های آرایشی کره ای ها سایه هایی با رنگی‌ روشن میباشد. سایه‌های بژ صورتی، بژ بنفش و … در این نوع آرایش بسیار دیده میشود.

آرایش پوست مانند کره ای ها

پوست کره‌ای ها بیشتر صاف و بدون جوش و لک میباشد و به همین علت آنها از کرم پودر خیلی کم استفاده می کنند ولی بهتر است که در این نوع آرایش حتما از یک کرم ضد آفتاب استفاده کنید. حتی چنانچه نمی خواهید از کرم پودر استفاده کنید، پنکک مناسب رنگ پوست‌تان را بزنید.

بیشتر بخوانید:  روشن کردن مو ها با دارچین

آرایش ابرو مانند کره ای ها

در صورت خانم های کره ای ابروها  اغلب بسیار کم پشت است اما با این حال آنها تلاشی نمی‌کنند به ابروهایشان مدل خاصی بدهند و تنها  آنها را مرتب می کنند. برای آرایش ابروها در مدل آرایش کره ای باید ابروها خیلی صاف و کمرنگ باشند تا فرم چهره عروسکی بشود. بنابراین باید از مداد ابرو و ریمل ابرو در رنگ های خیلی روشن استفاده شود. در آرایش به سبک کره ای ابروهای پهن و کادربندی ابرو و مداد ابروی تیره استفاده نمی شود.

korean makeup like 2 آرایش کره ای همراه با تصاویر

عکس آرایش کره ای

آرایش لب مانند کره ای ها

برای رنگ رژ لب به سبک کره ای ها از رنگ های صورتی کم رنگ که رنگ ملایم و ملیحی دارد استفاده کنید. این رنگ بسیار مورد توجه کره ای ها می باشد. رژ گونه‌هایی بسیار سبک با رنگ‌های صورتی خصوصیت دیگر آرایش‌های کره‌ای به حساب می آید. رنگ های تیره برای رژگونه مثل قهوه ای تیره، نارنجی، آجری و … در آرایش گونه ها در سبک کره ای وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  رنگ مو مسی در فصل پاییز

آرایش مو مانند کره ای ها

کره ای ها موهایی لخت دارند و اغلب جلوی موهایشان را به صورت چتری کوتاه می‌کنند. در صورتیکه تصمیم دارید از آرایش کره‌ای استفاده کنید حتما موهایتان را لخت و صاف کرده و جلوی صورت بریزید.

تصاویر آرایش کره ای

korean makeup like 3 آرایش کره ای همراه با تصاویر

تصاویر آرایش کره ای

korean makeup like 4 آرایش کره ای همراه با تصاویر

آرایش کره ای

korean makeup like 5 آرایش کره ای همراه با تصاویر

آرایش ملایم به سبک کره ای ها

korean makeup like 6 آرایش کره ای همراه با تصاویر

خصوصیت های آرایشی کره ای ها

korean makeup like 7 آرایش کره ای همراه با تصاویر

آرایش پوست به سبک کره ای ها

korean makeup like 8 آرایش کره ای همراه با تصاویر

آرایش ابرو به سبک کره ای ها

korean makeup like 10 آرایش کره ای همراه با تصاویر

آرایش لب به سبک کره ای ها

korean makeup like 11 آرایش کره ای همراه با تصاویر

آرایش چشم به سبک کره ای ها

 

منبع: بیتوته

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

روشهای خانگی پاک کردن رنگ مو

[ad_1] روشهای پاک کردن رنگ مو روش سریع و صحیح پاک کردن رنگ مو در …