0تا100 مراحل شستشوی مبل در منزل

امروزه مبل ها بخشی از زندگی همه ما هستند. دیگر کمتر خانه ای وجود دارد که از مبلمان استفاده نکند. اما ما همیشه با چالش هایی مواجه هستند. مبل ها کثیف می شوند. پاره می شوند و … . در این مقاله قصد داریم تا نکاتی درباره شستن مبل در منزل عنوان کنیم. پس لطفا ما را تا انتها دنبال کنید. هم چنین در انتها شما را با یک شرکت معتبر مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب آشنا می کنیم.

rgvmepgje509ugje5pgkjehglergej 300x300 0تا100 مراحل شستشوی مبل در منزل

شستن مبل در منزل

امروزه دیگر افراد برای نطافت مبل های خود آن ها را تا یک شرکت مبلشویی حمل نمی کنند. شیوه های ساده تری آمده که با کمک آن ها می توان شستن مبل در منزل را به راحتی انجام داد. اگر می‌خواهید به سراغ آموزش شستن مبل در منزل بروید این کار ها را با دقت انجام دهید تا آسیبی به مبلمان شما نرسد.

 1. گام اول: قبل از شروع هر کاری شما باید، گرد و خاک مبل و آشغال های ریز را با جاروبرقی تمیز کنید. با کمک دسته بلند و باریک جاروبرقی، شیارها و شکاف‌ ها را تمیز کنید و تمام آشغال ها را بروبید.
 2. گام دوم: با استفاده از برس های مخصوص، پرزهای روی مبل را بروبید. فراموش نکنید که برس شما نباید سفت و نامناسب باشد چرا که در این صورت مبلمان شما آسیب دیده و پاره می شود. پس از آن که با استفاده از بک برس نرم تمامی پرز ها را از روی مبل جمع کردید، باری دیگر روی سطح مبل را جارو بکشید.
 3. گام سوم: انتخاب ماده شوینده مناسب برای شستن مبل در منزل ، سومین کاری است که باید انجام دهید. شما باید با توجه به جنس و قدمت یلمان خود، ماده شوینده مناسب را انتخاب کنید.
 4. گام چهارم: حال نوبت آن رسیده که رنگ و جنس پارچه مبلمان خود را تثبیت کنید! یک تثبیت کننده رنگ پارچه برای مبلمان خود تهیه کنید و پیش از شستشوی مبل از آن استفاده کنید، چرا که این مواد باعث حفظ رنگ و دوام پارچه مبلمان شما می‌شوند. اما مواظب باشید که تثبیت کننده ای که استفاده می کنید نباید با ماده شوینده شما، تداخل داشته باشد. به همین علت توصیه کردیم اول ماده شوینده را برای شستن مبل در منزل انتخاب کنید، سپس یک تثبیت کننده رنگ پارچه برای مبلمان خود تهیه کنید.
 5. گام پنجم: حال نوبت استفاده از بخار شور رسیده است. به سراغ بخارشوی خود بروید و مخزن آن را با محلول پایه آب تهیه شده پر کرده و شروع به شستن مبل در منزل کنید.
 6. گام ششم: محلول شوینده را بر روی میل ریخته و با استفاده از بک برس مناسب و خوب شروع به کشیدن بر روی آن کنید.  فراموش نکنید که تمامی سطح پارچه مبل خود را ابتدا آغشته به شامپو کرده و سپس با بخارشوی به شستشوی مبلمان خود بپردازید.
 7. گام هفتم: پس از آن که 6 گام بالا را انجام دادی،  تمامی قسمت‌های مبل خود را با شامپو و محلول پایه آب شستشو بدهید و در نهایت دوباره از بخارشوی استفاده کنید. این بار بخارشوی شما نقش مکنده و از بین برنده کف‌ها را دارد! مکنده بخارشوی خود را فعال کنید و با استفاده از آن کف ها و آب کثیف را از درون مبل ها بکشید.
 8. گام هشتم: خشک کردن مبلمان یکی از مهم ترین قسمت ها در شستن مبل در منزل و مبلشویی است. اگر می توانید باید مبلمان را در معرض نور خورشید قرار دهید تا خشک شود. اما اگه به نور خورشید دسترسی ندارید باید با استفاده از دستگاه های خشک شویی، این کار را انجام دهید. معمولا این دستگاه ها قیمت فراوانی دارند و هر کسی قادر به خرید آن نیست. اما نگران نباشید می توانید با کمک یک شرکت معتبر مبل شویی و شستن مبل در منزل ، به خشک کردن مبلمان خود بپردازید.
بیشتر بخوانید:  آشنایی با باغ فین

fgvkmegjone5pojhetpojheojjgetrilgjker 300x300 0تا100 مراحل شستشوی مبل در منزل

خشک کردن مبلمان منزل با کمک شرکت های مبل شویی

همان طور که گفته شد حتی اگر شما بتوانید تا گام 7 ام مراحل شستن مبل در منزل را طی کنید، در گام هشتم با مشکل مواجه می شوید. در اینجاست که باید از یک شرکت مهتبر و دارای تجربه کاکمک بگیرید. در حال حاضر در شهر بزرگ تهران هزاران شرکت شرکت مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب در حال ارائه خدمات به هم وطنان عزیزمان هستند. اما ما باید به کدام یک از این شرکت های شرکت مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب اعتماد کنیم؟

بیشتر بخوانید:  خرید لباس نوزادی: اینترنتی یا حضوری

گام اول باید این را در نظر بگیرید که آیا می خواهید تا تمام فرایند مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب را به این شرکت ها بسپارید و یا فقط از آن ها برای مرحله آخر کمک بگیرید؟ معمولا شرکت های مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب اندکی حاضر می شوند تا فقط برای انجام خدمات خشک شویی به منزل شما بیایند و شما مجبور هستید تا تمام فرایند شستن مبل در منزل را به ان ها بسپارید.

بیشتر بخوانید:  تایل آسمان مجازی

اگر می خواستید که فقط برای خشک کردن مبلمان از شرکت ها کمک بگیرید، باید در بین مراکز مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب که حاضر هستند این تک خدمت را به شما ارائه دهند، شرکتی را انتخاب کنید که از بهترین دستگاه های خشکشویی استفاده کند و هم چنین قسمت مناسبی را برای شما در نظر بگیرد.

egvlketpehijtrphu609un46pnuy9h6rv09p9okhj 300x300 0تا100 مراحل شستشوی مبل در منزل

بهترین شرکت مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب

گاهی اوقات شما تصمیم دارید تا 0 تا 100 مراحل شستن مبل در منزل را به شرکت های مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب بسپارید. شما باید چه شرکتی را برای دریافت خدمات انتخاب کنید؟

 1. شرکت مبل شویی پونک و مبل شویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب باید دارای مجوز رسمی باشد.
 2.  از بهترین و حاذق ترین پرسنل استفاده کند.
 3. از بهترین دستگاه ها استفاده کنید
 4. مواد شوینده مناسب را برای مبلمان منزل شما در نظر بگیرد.
 5. تعرفه ثابت و متناسبی داشته باشد.
 6. و …

ما به شما شرکت کیان پاک تهران را معرفی می کنیم. کیان پاک تهران یکی از بهترین ها در حوزه مبل شویی پونک و مبلشویی شمال تهران و مبل شویی شهرک غرب می باشد و در چند سال گذشته به عنوان محبوب ترین شرکت مبلشویی در تهران شناخته شده است. شما می توانید برای ثبت سفارش از این شرکت با شماره های درج شده در مقاله تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. ما به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش طلای دست دوم در تهران

طلای دست دوم و یا مستعمل، در واقع همان طلاها و زیورآلاتی هستند که قصد …